לימוד נגינה אונליין חינם

דף הבית

מחפש מורה לגיטרה? מורה לפסנתר? מורה לדרבוקה? מורה לתופים? למד לנגן כמו שתמיד רצית בקצב שלך.

כאן תוכל למצוא שיעורי גיטרה, תופים, פסנתר ודרבוקה אונליין חינם. תוכל לדפדף להנאתך בין השיעורים השונים, שיעורי פסנתר און ליין שיעורי קלידים און ליין ושיעורי גיטרה למתחילים ולמתקדמים והכל מסודר לפי רמות למידה.

אם ברצונך ללמוד לנגן באינטרנט הגעת למקום הנכון.

 

 

לימוד פסנתר

לימוד פסנתר באינטרנט – ללא מורה לפסנתר

מורה לפסנתרשיעורי הפסנתר מועברים בשפה האנגלית על ידי אנדרו פסנתרן מורה לפסנתר מוכשר,  אנדרו מעביר את השיעורים בשפה קלילה עם חוש הומור ממש שיעורי פסנתר קלילים. מומלץ ללמוד שיעור אחד בשבוע. לאחר כל שיעור פסנתר מומלץ לעשות סימניה למקום בו עצרת – קונטרול + ג כדי שתוכל לחזור לשיעור בשבוע הבא. כמו כן מומלץ להתאמן כחצי שעה ביום על הפסנתר או על הקלידים. למד עוד

 

 

לימוד גיטרה

לימוד גיטרה באינטרנט – ללא מורה לגיטרה

מורה לגיטרהחדש! לימוד גיטרה חינם באמצעות שירים מוכרים.

שיעורי הגיטרה מועברים בשפה האנגלית- במבטא אוסטרלי משעשע על ידי ג'ון גיטריסט מורה לגיטרה וקאובוי אוסטרלי טיפוסי -שימו לב לחולצה המיוחדת שלו = תציל פרה….    שיעורי הגיטרה און ליין מתחלקים לארבעה שלבים: לימוד גיטרה למתחילים , לימוד אקורדים ופריטות , לימוד גיטרה למתקדמים , לימוד פאנק רוק ובלוז ניתן לכתוב תגובות על שיעורי הגיטרה באתר או לכתוב תובנות שונות שעלו לכם כתוצאה מן השיעור.


לימוד תופים

לימוד תופים באינטרנט – ללא מורה לתופים

מורה לתופיםלימוד תופים און ליין על ידי מורה לתופים מדליק שאת השיעורים הראשונים שלו מעביר בתלבושת של טיגר… השיעורים בשפה האנגלית. לימוד תופים קולח ומרתק תוך כדי הפוגות קומיות.ראית פעם סבתא מתופפת על תופים? לימוד תופים אונליין שמתחיל ממקצבים בסיסיים וממשיך למקצבים מורכבים יותר.


 

 

לימוד דרבוקה

לימוד דרבוקה באינטרנט – ללא מורה לדרבוקה

מורה לדרבוקה לימוד דרבוקה אונליין בשפה האנגלית שיעורי דרבוקה במקצבים שונים על ידי תמיר זהרור מורה לדרבוקה מוכשר ביותר. זמינים כרגע באתר להנאתכם 29 שיעורי דרבוקה. בהצלחה

 

 

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to seo company, web designer and internet marketing company
דלג אל תוכן העמוד
הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.