זיו קדם

מורה מקצועי בעל השכלה אקדמאית מלמד מוסיקה ונגינה על גיטרה חשמלית אקוסטית וקלאסית. מנגן למעלה מ-20 שנים ובעל וותק רב ביותר בלימוד מוסיקה וגיטרה. לימוד מהיסוד ועד רמות גבוהות ביותר של נגינה. למתחילים ומתקדמים כאחד.
רוב חיי אני עוסק בנגינה ובמוסיקה, הן במסגרות בלתי-פורמליות והן במסגרות פורמליות ואקדמאיות. לפיכך, השיעורים הינם ברמה מקצועית, רחבה ומעניינת הרבה יותר ממה שנהוג אצל מורים אחרים. בנוסף, רבים מתלמידי עברו אלי אחרי שכבר התחילו ללמוד אצל מורה אך הם הרגישו כי הם אינם מתקדמים לשום מקום וכי השיעורים מתבזבזים לחינם. ואכן, אני נתקל בתלמידים שלמדו זמן רב אצל מורים שמרחו אותם ואת השיעורים, לא קידמו אותם, ולימדו אותם שטויות שונות ומשונות.

במהלך שנות לימודי קידמתי תלמידים מרמה אפסית של נגינה לרמה של נגינה ברמה גבוהה מאוד בלהקות שונות, באירועים ובמופעים שונים. כמו כן, עזרתי לתלמידים להתקבל למגמות מוסיקאליות, עזרתי להם בבחינות הבגרות והרסיטל, אך בעיקר – גרמתי להם כיף והנאה רבה.
לאחר שהמקצועיות שלי עברה מפה לאוזן התחילו להגיע אלי תלמידי לא רק מפ\”ת אלא גם מגני-תקוה, ראש-העין, גבעת שמואל, קיבוץ עינת, אור-יהודה ועוד…

לסיכום, השיעורים מתקיימים באווירה חמה ותומכת ממורה, שבאמת ובתמים, אכפת לו מההתקדמות שלכם! אל תתפשרו!!!

80 ש”ח לשיעור + 50% הנחה לשיעור ניסיון!!!

יש לך שאלה למורה? חדש! שאלו את המורה שאלות ישירות מהפייסבוק שלכם!!!

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to seo company, web designer and internet marketing company
דלג אל תוכן העמוד
הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.