גיא בן-טוב

שלום,
שמי גיא בן-טוב, ואני מורה למוזיקה. להלן קורות חיים ונסיון:

ילדי 1994,
בוגר בי”ס תיכון ויצו הדסים במגמת מוזיקה. מצטיין מנהל 3 שנים ברציפות.
סיימתי מגמת מוזיקה עם 15 יחידות לימוד (5 יח’ בגרות עיונית, 5 יח’ בגרות מעשית- רסיטל ו-5 יח’ בגרות בהלחנה- קומפוזיציה). סיימתי בהצטיינות בציון 100.
בוגר בהצטיינות לימודי קומפוזיציה בקונסרבטוריון העירוני בהרצלייה אצל המלחין והמורה בעל השם העולמי ד”ר איליה חפץ. נגינה על פסנתר למדתי אצל הפסנתרן בעל השם העולמי ברט ברמן.
בוגר שני מחזורים של מחנה המוזיקה מתא”ן למוזיקאים צעירים מצטיינים בשיתוף עם בי”ס רימון. סטודנט לקומפוזיציה באוניברסיטת תל אביב ומועמד למוזיקאי מצטיין בצה”ל.
במהלך שנות הלימודים יא’-יב’ לימדתי: מוזיקה לבגרות , שיעורים בתיאוריה , תולדות המוזיקה ונגינה על פסנתר. לימדתי הן באופן פרטי והן כמורה למוזיקה בפנימיית הדסים. כל תלמידי, בלי יוצא מן הכלל קיבלו בבגרות ציון גבוה מ-85.
במהלך שנת הלימודים של כיתה יא’ הפקתי והקלטתי אלבום באולפן ביתי ובו שירים שהלחנתי. האלבום יצא בגרסה אינטרנטית וניתן לשמוע אותו בקישור הרצ”ב
https://www.facebook.com/GuyBenTov
בקיץ בין כיתה יא’ ל-יב’ הופעתי במסגרות שונות עם חומר מקורי. בין המקומות בהם הופעתי:
“מועדון יהודה וישראל”, “בלום בר”, “ג’וי דנס בר”, “קפה בר יוחאי”. בפתיחת תערוכת אמנות בבית יגואר בתל אביב, וב”ארט בר” בכפר האמנים עין הוד.
במהלך השנה האחרונה, הדרכתי הרכב של תלמידי כיתה ט’ כהכנה למגמת המוזיקה. הרכב זה הופיע בהצלחה בשני ערבי מוזיקה במסגרת מגמת המוזיקה של הדסים.
בימים אלה אני מדריך “במחנה למוזיקאים צעירים” אשר משתתפים בו ילדים בגילאי בי”ס יסודי. במסגרת המחנה אני מדריך מקצועי וחברתי של שלושה הרכבים. בין היתר כותב להם עיבודים ומלמד אותם חשיבה עצמאית במוזיקה.
בשנת הלימודים הקרובה אמשיך ללמד את תלמידי פנימיית הדסים ואתחיל ללמד בבית הספר הדמוקרטי ברעננה.

פרטים להתקשרות:
טלפון: 052-3000189
מייל: guyoob@gmail.com
כתובת: הדקל 27, תל מונד
אני בעל רשיון נהיגה ויכולת ניידות

יש לך שאלה למורה? חדש! שאלו את המורה שאלות ישירות מהפייסבוק שלכם!!!

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to seo company, web designer and internet marketing company
דלג אל תוכן העמוד
הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.